Půjčky Úvěry Hypotéky

SMS půjčka - půjčky

Pravděpodobně jste již o této půjčce někdy slyšeli. Ať už v různých mediích či od svých známých kamarádů. Sms půjčka je v podstatě jinými slovy známá jako Finská půjčka (Ferratum). Jedná se o službu, díky které si potencionální žadatel může vypůjčit od určité finanční instituce menší finanční částku. Proto, aby tuto finanční částku získal, mu stačí opravdu málo. Stačí, aby odeslal textovou zprávu (sms) ze svého mobilního telefonu. Obvykle se jedná o nižší částky v řádech několika málo tisíc, které se pomocí sms půjček získávají.

A proč vlastně tento typ půjčky vznikl? Kdo si chce v dnešní době půjčovat takto malé částky? Odpověď na tyto otázky je více než jednoduchá. Ukažme si to na takové menší modelové situaci. Pan Novák žije sám v bytě na Praze 3. Na svůj byt si vzal před mnoha lety hypotéku, kterou byl až do dnešního dne bez problémů schopen splácet. Bohužel ale vlivem hospodářské krize se výplata od jeho zaměstnavatele opozdila a on teď není schopen včas zaplatit splátku finanční instituci, která mu hypotéku poskytla.

A proto se pan Novák (fiktivní postava) rozhodne pro sms půjčku, nebo-li finskou půjčku, která ho z této nepříjemné situace dostane.

Historie SMS půjčka

Jak již bylo mnohokrát zmíněno a popsáno, sms půjčka pochází ze severu, tedy z Finska. Proto i ten název, finská půjčka. Půjčky, pořizované právě tímto způsobem jsou v těchto skandinávských zemích velice oblíbené. Ano, není to jen Finsko, ale i lidé ve Švédsku si oblíbili sms půjčky.

Skupina lidí, která využívá této služby nejvíce je věková skupina mezi 20 až 30 lety. Tudíž se jedná převážně o mladší ročník lidí. Touto sms půjčkou si tak pomáhají v situacích, jako je ta výše popsaná. A na základě tohoto faktu je proto nejvíce evidovaných žádostí o tuto půjčku právě na konci měsíce, tedy těsně před výplatou.

Internet a SMS půjčka

Díky stále více se rozrůstajícímu kanálu, který je známý pod názvem internet, si mohou potencionální zájemci o sms půjčku aktivovat právě zde, bez využití mobilního telefonu. A jaké že jsou nesporné výhody tohoto způsobu? Nesmírnou výhodou je pohodlí a způsob, jakým si o půjčku zažádáte. V teple Vašeho domova, za poslechu Vašeho oblíbeného interpreta, si vypůjčíte Vámi požadovanou částku bez toho, abyste museli někde dokazovat Vaše příjmy nebo museli dohledávat mezi svými známými vhodného ručitele.

Pochopitelně, že i sms půjčky mají své záporné stránky. Asi nejméně výhodným faktem na sms půjčce je fakt, že zde poměrně zásadně o výši půjčky rozhoduje věk potencionálního žadatele. Od věkové hranice žadatele se totiž odvíjí i takzvaná maximální půjčená částka.

SMS půjčky – nevýhody

Sms půjčky mají několik málo nevýhod. U půjček tohoto typu vždy počítejte s opravdu vysokým úrokem z úvěru (půjčky). Poté, ve většině případů jsou půjčky limitovány (1 000 – 15 000 Kč). A v poslední řadě, připravte se na opravdu krátký splátkový termín.

Reklama Žádost o půjčku

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Domácí práce
přivýdělky ke splátkám Vašich půjček nebo úvěrů.

Práce doma
pro zvýšení rodinného rozpočtu bez splátek půjčky.

Práce z domova
zlepšení finanční situace z pohodlí domova.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky pro nezaměstnané
půjčky bez doložení příjmu do 24 hodin v hotovosti.

Půjčka Online
rychlé a snadné sjednání ihned online půjčky bez registru.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Půjčky ihned
půjčly v hotovosti do 24 hodin, rychlá online žádost.