Půjčky Úvěry Hypotéky

Půjčky na auto (automobil), motorku - půjčka

V dnešní době je velice časté a mezi lidmi oblíbené přistoupit k různým formám půjček. Především to jsou půjčky na automobil nebo k jiným možnostem financování své domácnosti. Vedle hypoték na bydlení, dům či byt, si lidé častěji půjčují například na dovolenou či již zmíněný osobní automobil.

V tomto článku Vám nastíníme modelovou situaci, ve které se rozhodne pan Nový požádat svoji banku o půjčku na nový osobní automobil. Ukážeme si několik situací, které by mohly v reálném světě potkat i Vás nebo někoho z Vašich rodinných příslušníků.

Bankovní půjčka na auta nebo motorky

Jednoho dne se rozhodl pan Nový pořídit si nový osobní automobil. Jeho starý již nesloužil příliš spolehlivě a navíc již nesplňoval přísná kritéria v oblasti technické kontroly. Proto si pan Novák se svojí manželkou vybrali vůz nový a nyní nezbývalo nic jiného, než sehnat dostatečnou finanční hotovost.

A tak se vydal pan Nový do své banky. Musíme ještě dodat, že pan Nový pracuje jako prodavač v jednom malém kamenném obchůdku z obuví a tudíž není schopen ušetřit dostatečnou finanční hotovost.

To, že se pan Nový vydal přímo do své banky, bylo zprvu velice chytrým a rozumným řešením. S manželkou si doma totiž řekli, že jejich banka je již dobře zná a půjčit peníze na nový automobil pro ni nebude problém.

Bohužel se ale pan Nový i s manželkou spletli. Jejich nepříliš lichotivá finanční situace jim příliš do karet nehrála a hlavně, pan Nový si v minulosti u své banky vytvořil dosti nepříjemný finanční dluh, který splácí do dnešního dne. A tak pan Nový u své banky neuspěl.

Nebankovní půjčky na auto nebo motorku

Paní Nová svého manžela dlouho v klidu nenechala a takřka okamžitě jej vyslala zpět do města. Tentokrát však kroky pana Nového nemířily do banky, ale do nebankovní instituce, která sídlí nedaleko panelového domu, ve kterém bydlí pan Nový s manželkou.

Pan Nový se hned při první schůzce pokusil objasnit svoji situaci zástupci společnosti a dlouze jej začal seznamovat se svým a manželčiným plánem, ve kterém si chtějí pořídit nový osobní automobil. Zástupce nebankovní instituce pana Nového ujistil, že nevidí jakýkoliv důvod, proč by jemu a jeho manželce nemohli půjčit na nový automobil.

A tak šel pan Nový nejen s úsměvem na tváři domu za svojí manželkou, ale také s podepsanou smlouvou, ve které bylo napsáno jasně a zřetelně, že pan Nový uzavřel dohodu a půjčce.

Radost velice rychle vystřídalo zklamání a rozčílení. Ptáte se proč? Pan Nový, byť chtěl pro sebe a svoji ženu jen to nejlepší si nepřečetl důkladně smlouvu a svým podpisem souhlasil s obrovskými úroky z poskytnutého úvěru. A rada na závěr? Vždy si důkladně a pečlivě přečtěte smlouvu, než ji svým podpisem ztvrdíte.

Reklama Žádost o půjčku

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Domácí práce
přivýdělky ke splátkám Vašich půjček nebo úvěrů.

Práce doma
pro zvýšení rodinného rozpočtu bez splátek půjčky.

Práce z domova
zlepšení finanční situace z pohodlí domova.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky pro nezaměstnané
půjčky bez doložení příjmu do 24 hodin v hotovosti.

Půjčka Online
rychlé a snadné sjednání ihned online půjčky bez registru.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Půjčky ihned
půjčly v hotovosti do 24 hodin, rychlá online žádost.