Půjčky Úvěry Hypotéky

Americká hypotéka

Chystáte-li se pořídit nemovitost na základě neúčelového úvěru, vřele Vám doporučujeme takzvanou americkou hypotéku. Americká hypotéka je v podstatě neúčelový úvěr, u kterého potencionální klient banky nemusí předkládat žádný účel, pro který chce peníze od vybrané banky. Jinými slovy, americkou hypotéku můžete prakticky použít na cokoliv. Ovšem, i zde platí určitá pravidla. Mezi ty zásadní zcela jistě platí pravidlo o zástavě. To znamená, že pokud se rozhodujete pro americkou hypotéku, připravte se na to, že banka bude chtít zástavu nějaké Vaši nemovitosti.

Americká hypotéka – historie

Americká hypotéka již podle svého názvu jasně poukazuje na svůj původ. Ano, americká hypotéka opravdu přichází ze Spojených států Amerických, kde si místní obyvatelé na tento druh neúčelového úvěru pořizují nejen nemovitosti (domy), ale také i movité věci, jako jsou automobily, spotřební materiál nebo i školné na vysokých školách (univerzitách).

Tento model se také velice rychle rozšířil i za hranice Spojených států Amerických. Nyní je americká hypotéka nabízena i občanům České republiky mnoha bankami a její popularita neustále roste. Důvod je prozaický, americká hypotéka má poměrně slušné výhody, které potencionálním klientům banky vyhovují.

Výhody americké hypotéky

Asi největší výhodou, kterou má americká hypotéka je a bude oproti jiným úvěrům nižší úroková sazba. Tato úroková sazba je zcela určitě nižší, než-li tomu je například u spotřebitelských úvěrů. Nicméně, i zde existuje určitý háček. V případě, že se rozhodnete použít tento typ úvěru (americká hypotéka) na jiné účely, tzn. (nákup automobilu, školné, dovolená), nebudete moci odečíst její úroky z daní, popřípadě zapomeňte na státní podporu.

Poskytnutí americké hypotéky se částečně podobá běžné formě úvěru. Alespoň tím, že výše úvěru se poskytuje do 70% zástavní hodnoty nemovitosti. Na druhou stranu se jedná minimálně o částku 200 tisíc korun. Maximální částku, kterou Vám banka na tento druh neúčelového úvěru poskytne, je obvykle 5 miliónů.

Pokud bychom zde měli zmínit další výhody americké hypotéky, zcela jistě bychom museli zmínit výhodnou úrokovou sazbu, která je zcela určitě výhodnější oproti běžným spotřebitelským úvěrům. Dále je možné v rámci americké hypotéky rozložit jednotlivé splátky až na 20 let, čímž si pochopitelně snížíte měsíční splátky na menší částky. Další nespornou výhodou americké hypotéky je fakt, že úvěr dostanete takřka okamžitě a na cokoliv.

To znamená, rozhodnete-li se pořídit si například novou pračku či ledničku, banka Vám peníze půjčí, a to bez udání účelu. Navíc, budete-li chtít prodat nemovitost, kterou jste si pořídili na základě americké hypotéky, nic Vám v tom bránit nebude a nemovitost úplně normálně prodáte.

Americká hypotéka je opravdu zajímavou alternativou, díky které se nejedna rodina může dostat z nepříjemné momentální situace. Věříme, že Vám naše informace alespoň částečně pomohou získat obecný přehled o neúčelovém úvěru, zvaném americká hypotéka.

Reklama Žádost o půjčku

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Domácí práce
přivýdělky ke splátkám Vašich půjček nebo úvěrů.

Práce doma
pro zvýšení rodinného rozpočtu bez splátek půjčky.

Práce z domova
zlepšení finanční situace z pohodlí domova.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky pro nezaměstnané
půjčky bez doložení příjmu do 24 hodin v hotovosti.

Půjčka Online
rychlé a snadné sjednání ihned online půjčky bez registru.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Půjčky ihned
půjčly v hotovosti do 24 hodin, rychlá online žádost.