Půjčky Úvěry Hypotéky

Půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů je jeden z produktů pro klienty, kteří nechtějí zbytečně chodit za zaměstnavatelem a nechat si ověřovat příjmy ze zaměstnání nebo na druhou stranu pro skupinu lidí, kteří mají malý příjem, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené nebo studenty.

Většina bank jednoduše půjčky bez potvrzení o příjmu novým klientům zamítá. Získat rychlou půjčku bez ověření příjmů banky nabízejí prověřeným a stálým klientům s dobrou platební historií. V tomto případě je možné získat klasickou bankovní půjčku, aniž by klient musel prokazovat příjmy.

Nyní se zaměříme na větší skupinu klientů, kteří řeší právě situaci půjčky, kdy na základě jejich skutečného příjmu by půjčku nedostali. V tomto případě přicházejí na řadu nebankovní instituce. Výhodou je získání půjčky bez potvrzení příjmu, avšak za vyšší cenu úroků a dalších poplatků.

Pokud jste ve skupině, která není zrovna v ideální finanční situaci, měli byste opravdu zvážit, na co půjčku potřebujete a jestli budete schopni splácet svoje závazky. Tyto nebankovní půjčky se dají využít na přechodnou dobu a jejich výše by neměla dosahovat extremních částek, které by Vás mohli dostat do velkých problémů.

Tato forma půjčky může například vykrývat krátkou dobu, kdy rodina nemá na základní potřeby. Jednoduchým příkladem může být řidič z povolání, který jezdí za minimální mzdu a větší podstatnou složku mzdy tvoří tzv. diety. Řidič onemocní, není komerčně připojištěn a navíc má manželku na mateřské dovolené. Rozpočet rodiny je velmi vyšponovaný a pomalu nezbývá na základní potřeby od jídla po zaplacení nájmu atd. Jelikož řidič bere peníze od zaměstnavatele v hotovosti a papírový příjem se pohybuje k částce, kdy banka po vyhodnocení situace pravděpodobně půjčku zamítne, nezbývá nic jiného než navštívit nebankovního finančního poradce a řešit situaci. V našem modelovém případě onemocní řidič krátkodobě např. angínou, takže do práce nastoupí do 14 dnů, půjčkou vykryje dny, kdy byl práce neschopný a po nástupu do práce může začít splácet půjčku na základě splátkového kalendáře. Při těchto situacích je opravdu vhodné omezit výdaje na minimum a řešit základní potřeby.

Kde lze sjednat půjčky bez potvrzení o příjmu

Pokud máte dobrou platební historii u své banky a řešíte například nákup spotřební elektroniky, není nic jednoduššího než zajít do Vaší banky popř. využít systém internetového bankovnictví.

Pokud nemáte stálý vyšší příjem a nedopadla Vám bankovní půjčka nebo jste se dostali v minulosti do registru dlužníků, musíte využít nebankovních půjček. Ty je možné sjednat v jakémkoliv větším městě nebo online na internetu.

Pokud budete sjednávat půjčku bez prokazování příjmů online, jsou dvě možnosti: v prvním případě dostanete půjčku ihned od 24 hodin na Váš účet, avšak v tomto případě se jedná o vypůjčené menší částky. V druhém případě vyplníte formulář na jehož základě Vás bude kontaktovat úvěrový poradce a bude pravděpodobně trvat na osobní schůzce.

Před uzavřením půjčky si dobře prověřte společnost, která Vám poskytuje půjčku a hlavně před podpisem samotné půjčky nebo úvěru si důkladně přečtěte podmínky.

Reklama Žádost o půjčku

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Domácí práce
přivýdělky ke splátkám Vašich půjček nebo úvěrů.

Práce doma
pro zvýšení rodinného rozpočtu bez splátek půjčky.

Práce z domova
zlepšení finanční situace z pohodlí domova.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky pro nezaměstnané
půjčky bez doložení příjmu do 24 hodin v hotovosti.

Půjčka Online
rychlé a snadné sjednání ihned online půjčky bez registru.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Půjčky ihned
půjčly v hotovosti do 24 hodin, rychlá online žádost.