Půjčky Úvěry Hypotéky

Konsolidace půjček

Vzhledem k tomu, že konsolidace půjček je stále na českém trhu stále ještě určitou novinkou, bude vhodné si něco málo o tomto pojmu napsat a vysvětlit jej. Konsolidace půjček je v podstatě úvěr, jehož smyslem je splácení úvěru.

V praxi to pak vypadá tak, že klient banky může nejenom konsolidovat spotřebitelské půjčky a úvěry od splátkových společností, ale také i úvěry čerpané prostřednictvím splátkových karet (kontokorent). Ovšem je nutné zmínit fakt, že ne každá banka dovoluje konsolidovat všechny produkty, rozsah jednotlivých bank se liší. Některé banky například nedovolují konsolidovat výše zmíněné kontokorenty či kreditní karty.

Proč konsolidace půjček

V první řadě je nutné zmínit, že konsolidace půjček vede vedle úspory ke zpřehlednění a hlavně ke zjednodušení samotných splátek. Díky úrokové sazbě jsou pak měsíční splátky nižší, tedy výhodnější. Velice jednoduše řečeno, ušetříte i na nákladech spojených s transakcemi a za vedení několika úvěrů. Díky konsolidaci půjček (úvěrů) nyní budete platit pouze jednu jedinou splátku.

Další možností, kterou si v rámci konsolidace půjček lze navolit, je nižší měsíční splátkové zatížení. Tato varianta zatížení je vhodná v případech, kdy by byl rodinný rozpočet již v kritických číslech a rodina by jej opravdu jen těžce zvládala. Je nutné ovšem podotknout, že tyto změny se promítnou na celkovém přeplacení úvěru.

Na druhé straně lze splátky nastavit podle svých potřeb i tak, aby měsíční částky, které budou odváděny bance, byly vyšší, a tím se i celková částka úvěru v konečné podobě podstatně sníží. Samotné datum jednotlivých splátek si lze pak dobrovolně nastavit podle vlastních představ a možností.

Podmínky při konsolidaci půjček

Podmínky, které si jednotlivé banky při konsolidaci půjček kladou, jsou v případě, že jste bezproblémový klient (klientka), kteří splácí svoje závazky minimální. Banky Vám v tomto případě vyjdou většinou vstříc, bez sebemenších potíží. Ovšem jiné to je v případě, že nemáte na konsolidaci půjček nárok.

Konsolidace půjček a následné vyřízení smlouvy není nikterak složitou záležitostí. Všechny banky mají v podstatě stejné podmínky. Tedy nejprve požadují dva průkazy Vaší totožnosti. Mohou to být občanský průkaz a řidičský průkaz, dále pak rodný list nebo pas. Potvrzení o výši příjmu a nezbytně nutná je dokumentace k úvěru (úvěrům), který chcete konsolidovat.

Konsolidace bankovních půjček i úvěrů nabízí většina bank v České republice např.: Komerční banka, Česká spořitelna, GE Money Bank, ČSOB, Raiffeisenbank atd. Konsolidaci lze sjednat přímo ve Vašem městě nebo vyjímečně v pohodlí domova.

Reklama Žádost o půjčku

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Domácí práce
přivýdělky ke splátkám Vašich půjček nebo úvěrů.

Práce doma
pro zvýšení rodinného rozpočtu bez splátek půjčky.

Práce z domova
zlepšení finanční situace z pohodlí domova.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky pro nezaměstnané
půjčky bez doložení příjmu do 24 hodin v hotovosti.

Půjčka Online
rychlé a snadné sjednání ihned online půjčky bez registru.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Půjčky ihned
půjčly v hotovosti do 24 hodin, rychlá online žádost.